Yubii Home – nowa aplikacja od Nice: Twój dom w Twoich rękach

Wraz z dynamicznymi zmianami na rynku IoT oraz reagując na wysokie oczekiwania naszych klientów, Nice z dumą prezentuje nową aplikację mobilną Yubii Home. Ta nowa innowacyjna platforma do zarządzania systemem smart home marki Nice i FIBARO oferuje użytkownikom jeszcze większą kontrolę, wygodę i możliwości dostosowania sterowania inteligentnym domem do ich indywidualnych potrzeb.

Nowa aplikacja od Nice to przełomowe narzędzie zarówno dla instalatorów systemów smart, jak i użytkowników końcowych. Pozwala ona znacznie skrócić czas instalacji systemu smart home oraz zwiększyć komfort jego użytkowania. Dzięki nowej aplikacji mobilnej zarządzanie inteligentnym domem staje się bardziej intuicyjne, a korzystanie z dedykowanych integracji poprzez popularne QuickApps jest jeszcze łatwiejsze.

Yubii Home została stworzona z myślą o wszystkich posiadaczach ekosystemu Yubii, by jeszcze bardziej uprościć zarządzanie inteligentnym domem. Ułatwić sterowanie smart urządzeniami oraz usprawnić możliwość korzystania z dedykowanych integracji. Jeden z głównych atutów to płynność działania aplikacji, która w przyszłości będzie regularnie optymalizowana, zapewniając najlepsze doświadczenie użytkownika.

Lekki interfejs Yubii Home

Lekki interfejs aplikacji został odświeżony, co przekłada się na prostszą obsługę funkcjonalności oraz szybsze działanie samej aplikacji. Korzystanie z nowej aplikacji nie wymaga konfiguracji systemu smart home od podstaw. Dzięki szybkiemu i intuicyjnemu procesowi, możemy dodać swoje ulubione urządzenia, sekcje i pokoje. Niezależnie od tego, czy mamy już skonfigurowany system, czy dopiero go instalujemy.

W pełni konfigurowalny dashboard

Aplikacja oferuje pełną możliwość personalizacji zakładki Ulubione. Pozwalając użytkownikom decydować, które elementy chcą mieć na widoku oraz w jaki sposób je uporządkować. Dostępne są również dwa motywy kolorystyczne, co umożliwiają dopasowanie aplikacji do indywidualnych preferencji.

Dodawanie urządzeń

Nowy, uproszczony sposób dodawania urządzeń pozwala na szybką konfigurację nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Istnieje także możliwość zmiany parametrów konfiguracyjnych urządzeń w trakcie procesu parowania przez aplikację, co znacznie ułatwia instalację i dostosowanie systemu.

Tworzenie scen w Yubii Home

Jedną z kluczowych funkcji aplikacji jest możliwość tworzenia scenariuszy bezpośrednio z poziomu aplikacji. Scenariusze są szybkie w konfiguracji i umożliwiają elastyczne dostosowanie działania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Tryb instalatora

Specjalny tryb instalatora to praktyczne narzędzie dla profesjonalistów, umożliwiające skonfigurowanie nowej centrali pod względem najważniejszych elementów. Instalacja systemu smart home odbywa się bez potrzeby łączenia się z siecią domową klienta, zmiany haseł lub tworzenia kont użytkowników.

Nowa Aplikacja Yubii Home współpracuje z centralami Yubii Home Pro, Home Center 3, Home Center 3 Lite oraz Yubii Home od wersji oprogramowania 5.153.

Pobierz aplikację

Aplikacja Yubii Home dostępna jest do pobrania na App Store oraz Google Play:

App Store: https://apps.apple.com/app/id6477485519

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niceforyou.yubii