O firmie

Sklep internetowy – Inteligentny dom – Osprzęt elektroinstalacyjny

Witamy w naszym sklepie internetowym Erdom. Jesteśmy firmą handlowo-usługową oferującą nowoczesny sprzęt dla inteligentnego domu.  Znajdziesz u nas wszelkie produkty z zakresu automatyki domowej oraz systemów smart home. Oferujemy najwyższej jakości osprzęt elektroinstalacyjny, profesjonalne taśmy led, zasilacze, wiele innych urządzeń związanych z automatyką i unowocześnieniem Twojego domu.

Jako nie liczni w branży online oferujemy również profesjonalne usługi instalacyjne i doradcze.

Z nami zaprojektujesz inteligentną przestrzeń, która będzie Ci służyć.

inteligentny dom sklep

Dlaczego warto wybrać nasze produkty smart home?

Jesteśmy na rynku od 2014 roku, jednak doświadczenie naszej załogi w branży smart home jest o wiele dłuższe. Zajmujemy się głównie dystrybucją produktów związanych z Inteligentnym domem. Posiadamy autoryzowane centrum dystrybucji Fibaro oraz włoskiego osprzętu elektroinstalacyjnego AVE.

urządzenia smart home

Twój inteligentny dom z systemem FIBARO

System FIBARO to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań bazujących na IoT oraz automatyce domu. Smart home FIBARO łączy bezprzewodowo wszystkie urządzenia w domu – nie trzeba wykładać praktycznie żadnych kabli. Dom z technologią internetu rzeczy to nic innego jak nowoczesny system generujący wygodę użytkowania jakąkolwiek elektroniką w naszym domu oraz generowaniem oszczędności.

Czym charakteryzuje się System FIBARO?

Niski koszt względem ogromnych korzyści

Wraz z podnoszeniem funkcjonalności w nowoczesnych rozwiązaniach smart home producenci windują w górę także ceny. FIBARO to jeden z najlepszych i wiodących producentów na rynku automatyki domowej i jeden z nielicznych, którzy wychodzą naprzeciw potrzebie instalacji systemu smart home za względnie niski koszt. Za System Fibaro w swoim inteligentnym domu możesz zapłacić nawet mniej niż 4 tys. złotych!

Bezproblemowa i bezinwazyjna instalacja

System FIBARO świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i biurowcach, hotelach, szkołach czy innych obiektach usługowych.  To system smart home, który nie ingeruje w infrastrukturę budynku. Przy instalacji nie trzeba naruszać ścian, przerabiać rozdzielni elektrycznych czy jakkolwiek wpływać na instalację elektryczną.

Funkcjonalność i wygoda w użytkowaniu

System Fibaro został zaprojektowany tak, żeby ułatwić nie tylko montaż, ale też rozbudowę instalacji czy też zmianę jej koncepcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań system Fibaro dostosowuje się do przestrzeni i zmieniających się w niej warunków.

Wygodne sterowanie całym domem

Fibaro to jeden z najdoskonalszych systemów sterujących Twoim inteligentnym domem. Dzięki Fibaro zmożesz zarządzać oświetleniem domu i ogrodu, systemem alarmowym, kamerami i multimediami, ogrzewaniem, systemem podlewania ogrodu, a także bramą, drzwiami, oknami i roletami.

inteligentne ogrzewanie

Sklep internetowy z automatyką domową Erdom

  • Wysoka jakość przy konkurencyjnych cenach
  • Współpraca z najlepszymi producentami z branży smart home
  • Pełen osprzęt elektroinstalacyjny
  • Długoletnie doświadczenie w branży inteligentnego domu